+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

HOTEL BERG Pobytové balíčky

HOTEL BERG nemá v tuto chvíli k prodeji žádný pobytový balíček, vybrat si můžete z nabídky pobytových balíčků ubytovacích zařízení nacházejících se v nejbližším okolí.

Romantický pobyt v Rezidenci Fami De Luxe Design u Máchova jezera

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

Rezervujte si romantický pobyt v rámci balíčku v Rezidenci Fami De Luxe Design u Máchova jezera na měsíc (Březen 2018) a získejte tak navíc 1x vstup do krytého aquaparku pro dvě dospělé osoby + 2x opalování v profi soláriu ZDARMA !

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

3 denní relaxační balíček pro seniory v Hotelu Morris

Hotel Morris

Chcete načerpat novou energii, kterou vám do teď sebrala všechna ta péče o vnoučata? Dopřejte si příjemnou relaxaci se svou drahou polovičkou či nejlepší kamarádkou v komfortním Hotelu Morris v České Lípě v severních Čechách plnou nenáročných procházek a především velkým množstvím léčebných procedur. Pobytový balíček obsahuje nejen 20ti minutovou perličkovou koupel se skořicí a rakytníkem, ale také rašelinovou koupel a často vyhledávaný bahenní zábal na klouby. V rámci pobytu máte dále možnost navštívit solnou jeskyni a především privátní wellness . Přijeďte zrelaxovat své tělo a nabrat sílu do dalších dnů.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.